Kursy językowe dla gimnazjalistów w Polsce

Woj.

Cambridge School Centrum Językowe

Woj.;Miasto: Wrocław
kursy gimnazjalne - języki: angielski, niemiecki

Pałacyk
ul. Kościuszki 34
50-012 Wrocław
tel. 669 932 566

Kurs pomoże przygotować się językowo oraz nauczy Słuchaczy konkretnych technik zdawania egzaminu. Zakres materiału obejmuje: powtórkę i rozszerzenie słownictwa z zakresu podstawowych tematów m. inn. rodzina, szkoła, podróże i turystyka, utrwalenie i rozszerzenie znajomości struktur gramatycznych z testów gimnazjalnych, ćwiczenie sprawności językowych (czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, reagowanie językowe) testowanych na egzaminie, ćwiczenie strategii egzaminacyjnej, zapoznanie się z forma egzaminu (egzamin próbny).

Od 1997 roku prowadzimy we Wrocławiu profesjonalne kursy językowe. Naszą intencją było zorganizowanie kameralnej szkoły, zorientowanej na potrzeby Słuchaczy, gdzie w przyjaznej atmosferze każdy będzie mógł nauczyć się swobodnej komunikacji w wybranym języku. Aktualnie 78% naszych nowych Słuchaczy to osoby, którym naukę w szkole zarekomendowali obecni i byli studenci. W naszej szkole możesz nauczyć się:
  • ANGIELSKIEGO
  • NIEMIECKIEGO
  • NORWESKIEGO
  • HISZPAŃSKIEGO
  • PORTUGALSKIEGO
  • POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓWAktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
Polityka Prywatności