Kursy językowe dla gimnazjalistów w Polsce

Woj.

Avalon York - Centrum Językowe - School of English

Woj.;Miasto: Radom
kursy gimnazjalne - języki: angielski

Traugutta 61
26-600 Radom
tel. 48 362 27 42

Kursy egzaminacyjne są prowadzone tradycyjną metodą opartą na podręcznikach specjalnie przygotowanych do wymagań egzaminacyjnych. Zgodnie z wymaganiem egzaminu, zawieraja dużą ilośc cwiczeń i testów gramatycznych, bardzo rozwinęte tzw. "use of English" czyli stosowanie idiomów angielskich, znajomośc synonimów i cwiczenia w rozumieniu tekstu czytanego. W programie jest wymagana duża ilośc prac pisemnych tzw. "compositions", gdyż jedna z części egzaminu to wypracowanie na wybrany temat. Prowadzone są cwiczenia i testy ze słuchu, przygotowujące do części egzaminu zwanej "listening". Obowiązkowe są pisemne prace domowe, sprawdzane przez lektorów poza godzinami zajęc i omawiane na lekcjach. W programie zajęc jest zaplanowanych wiele testów sprawdzających postępy a w końcowej fazie nauki cwiczy się pisanie poszczególnych czesci egzaminu na czasAktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
Polityka Prywatności