Kursy językowe dla gimnazjalistów w Polsce

Woj.

Akces-Benefit Szkoła Języków Obcych - Poznań

Strona www: akces-benefit.pl
Woj.;Miasto: Poznań
kursy gimnazjalne - języki: angielski

Poznań 61-246
Piłsudskiego 102
tel. 61 875 02 38

Grunt to dobre przygotowanie - dlatego o teście gimnazjalnym warto pomyśleć już we wrześniu i zapisać się w tym celu do naszej szkoły. Nasz kurs dla gimnazjalistów prowadzony jest według autorskiego programu, który bazuje na pracy nad testami z języka angielskiego według wymogów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Z kolei zajęcia oparte na komunikacji mają na celu rozwój w zakresie porozumiewania się w języku obcym.Aktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
Polityka Prywatności