Kursy językowe dla gimnazjalistów w Polsce

Woj.

British School - Szkoła Języków Obcych - Lidzbark Warmiński

Strona www: britishschool.pl/
Woj.;Miasto: Lidzbark Warmiński
kursy gimnazjalne - języki: angielski

Lidzbark Warmiński
ul. Wyszyńskiego 20
tel. 89 767 21 66

BRITISH SCHOOL przygotowało ofertę dla uczniów klas gimnazjum. Oferuje kursy językowe przygotowujące kompleksowo do egzaminu gimnazjalnego. Kurs prowadzony jest w okresie od października do kwietnia dwa razy w tygodniu po 90 minut. Zajęcia prowadzi odpowiednio przygotowany i przeszkolony nauczyciel. Kurs prowadzony jest w oparciu o wymagane standardy egzaminacyjne i ma na celu skuteczne przygotowanie uczniów do pomyślnego zdania egzaminu.Aktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
Polityka Prywatności