Kursy językowe dla gimnazjalistów w Polsce

Woj.

Akademia Nauki - Białystok

Strona www: bialystok.akn.pl/
Woj.;Miasto: Białystok
kursy gimnazjalne - języki: angielski

ul. Legionowa 14/16
15-099 Białystok
tel. 85 744 32 10

Kurs integruje dwie metody nauczania: bezpośrednią tzw. Direct Metod oraz standardową metodę opartą na pracy z podręcznikiem. Adresowany jest do młodzieży w wieku 13-16 lat, stworzony po licznych namowach ze strony samych kursantów chcących kontynuować naukę tą metodą. Kursant pogłębia wiedzę ze wszystkich zakresów tematycznych, opanowuje gramatykę, słownictwo oraz uczy się kultury danego obszaru językowego, jest okresowo sprawdzany z dokonanego postępu w nauce poprzez rozwiązywanie testów formą przypominających testy państwowe kończące gimnazjum.Aktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
Polityka Prywatności