Kursy językowe dla gimnazjalistów w Polsce

Woj.

Globetrotter Akademia Języków Obcych

Woj.;Miasto: Dąbrowa Górnicza
kursy gimnazjalne - języki: angielski, niemiecki

ul. Cieplaka 7
41-300 Dąbrowa Górnicza,
tel. 727-913-484

Na naszym kursie gimnazjaliści zapoznają się ze strukturą egzaminu, techniką zdawania i systemem oceniania. Utrwalają i rozwijają umiejętności czytania oraz słuchania ze zrozumieniem, a także rozwijają umiejętność reagowania językowego w określonych kontekstach sytuacyjnych. Kurs ma na celu powtórzenie wszystkich zagadnień leksykalno-gramatycznych z zakresu gimnazjum. Od roku szkolnego 2011/2012 gimnazjaliści będą musieli wykazać się umiejętnością pisania w zależności od poziomu - krótszych wypowiedzi typu list lub dłuższych, takich jak np. rozprawka. Tego wszystkiego nauczą się podczas 91 godzin lekcyjnych pod kierunkiem lektora - doświadczonego egzaminatora.Aktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
Polityka Prywatności