Kursy językowe dla gimnazjalistów w Polsce

Woj.

Centrum Kształcenia Językowego The Point

Strona www: www.thepoint.pl/
Woj.;Miasto: Kraków
kursy gimnazjalne - języki: angielski

ul. Monte Cassino 6/65
30-337 Kraków
tel. 12 654 81 92

Programy nauczania języków: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego opracowane przez Centrum Kształcenia Językowego "The Point" adresowane są w szczególności do uczniów gimnazjów. Punkt wyjścia do ich przygotowania stanowiły standardy wymagań egzaminacyjnych określone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (będące podstawą egzaminu gimnazjalnego) oraz europejski system opisu kształcenia językowego Rady Europejskiej (skala: A1 – C2).Aktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg
Polityka Prywatności